Úvod » Sezóna 2014/2015

2. turnaj MixVeteránů 2014/15

publikováno 14.11.2014 (aktualizováno 22.03.2015)

Mikulovice

V sobotu jsme hráli druhý turnaj, hrali jsme čtyři zápasy zasebou a bylo to náročné. První dva zápasy jsme zvládli - Jasnou zprávu i Zlaté Hory jsme porazili shodně 2 : 0, i když druhý set se Z.H. nás stál víc sil, než jsme čekali. Prohrávali jsem v němk již 14:20, ale na konec jsme skore otočili a výhráli. Třetí zápas jsme začali dobře a Čivavy jsme v prvním setý porazili 25:20 a i druhý set jsme začli dobře, vedli jsem 3:1, pak ještě 5:3. ale postupně nás opouštěli síli a nakonec jsem druhý set jasně prohráli. A hned bez odpočinku jsm nastoupili proti dalšímu silnému soupeři Staráku a znovu se opakovala situace jak s Čivavami, jenže koncovku prvního setu jsem nazvládli a prohráli o dva míče. V druhém set nám pak došli síli a taky jasně prohráli.  Po jednozápasové přestávce jsme pslední zápas dohráli už v poklidném tempu a Šuplíky jsme porazili 2 : 0 na sety.

Sestava: Honza Škoda, Pepa Pilný, Rosťa a Jana Novákovic, Táňa Ostrá a bombeři z Vidnavi Robin Škovránkek s Karlem Schneiderem. Řekl bych, že nelze nic vytknout .....